2017.02.09

Álláshirdetés

A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület fővárosi Központi Irodája munkatársat keres, heti 40 órás irodavezetői munkakör betöltésére. Jelentkezési határidő: 2017.02.20.

Fő feladatok
A központi iroda (Budapest 1121 Költő u. 21.) működtetésének biztosítása
Kapcsolattartás a külső szolgáltatókkal (posta, közmű, telefon, internet stb.)
Irattározási, iktatási feladatok ellátása
Postázás, az MME központi  e-mail fiókjának kezelése
Partnerekkel történő kommunikációs és ügyintézési feladatok ellátása
Hivatali és vámhivatali ügyintézések
Eszköz és fogyóeszköz beszerzések lebonyolítása
Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése
Szervezeti nyilvántartások kezelése
Szervezeti ülések szervezése és jegyzőkönyvezése
Asszisztencia biztosítása az ügyvezető igazgató számára

Elvárásaink
Legalább középfokú végzettség
Alapfokú angol nyelvtudás
Jó kommunikációs és szervezői képesség
Jó problémafelismerő és megoldási képesség

Előnyt jelent
„B” kategóriás vezetői engedély
Középfokú angol nyelvtudás
Irodavezetői végzettség és tapasztalat

Amit kínálunk

Hosszútávú, biztos munkalehetőség
Kellemes környezetben való munkavégzés
Jó hangulatú csapat
Tapasztalat arányában bruttó 180-200e Ft kezdő fizetés

Munkavégzés helye: 1121 Budapest Költő u. 21.

 A fényképes Europass önéletrajzot és a motivációs levelt kérjük 2017. február 20.-ig az allas@mme.hu címre küldjék meg.