2005.10.05

Állásajánlat

A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület pályázatot hirdet pénzügyi ügyintézői munkakör betöltésére 2005. november 1-ei munkakezdéssel.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • legalább középfokú pénzügyi / számviteli végzettség
  • az angol nyelv legalább alapfokú ismerete
  • erkölcsi bizonyítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az elvégzendő feladat:

  • teljes körű pénztári ügyintézés
  • teljes körű banki ügyintézés
  • analitikus nyilvántartások vezetése
  • pénzügyi és bér bevallások, adatszolgáltatások elkészítése
  • alapbizonylatok számítógépes rendszerben való rögzítése

Az elbírálásnál előnyt élvez:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • legalább 1 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • egyesületi tagság

Egyéb feltételek:

  • két hónap próbaidő

Bérezés:

  • A próbaidő alatt havi bruttó 100.000.-Ft, a próbaidő leteltével havi bruttó 120.000.-Ft + 4.000.-Ft étkezési jegy.

Jelentkezni, az önéletrajz és motivációs levél megküldésével a 1121 Budapest, Költő utca 21. vagy az allashirdetes@mme.hu címre küldött levélben lehet 2005. október 10-éig.