2008.08.13

Állás az MME-nél

A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME), Magyarország és a térség egyik legnagyobb természetvédelmi civil szervezete pályázati asszisztensi feladatok ellátására munkatársat keres LIFE pályázathoz.

Feladatok:

  • Általános projekt asszisztensi feladatok,
  • Honlap karbantartás, fejlesztés,
  • Gazdafórumok szervezése,
  • Kiadványok összeállítása, szerkesztése,
  • Gyepgazdálkodási adatbázis kialakítása, szervezése
  • Kapcsolattartás a projektek szakmai vezetőivel,
  • Kapcsolattartás a pályázatokban résztvevő partnerekkel.

Elvárások:

  • Mezőgazdasági szakirányú végzettség,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • számítógép felhasználói ismerete (Windows, Excel, stb.),
  • dinamikus egyéniség, nagy munkabírás

Mezőgazdaságban, természetvédelemben szerzett gyakorlati tapasztalat, szaktanácsadói múlt, angol nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • A szervezet pozíciójának megfelelő jövedelem,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • fiatalos munkahelyi légkör, jó csapatszellem
  • a pályázat 2 évig tart, a munkaviszony meghosszabbítására közös megállapodás alapján lehetőség van.

A pályázatról bővebben a www.grasshabit.hu honlapon lehet olvasni.

A munkavégzés helye: Az MME központi irodája, Budapest, XII. kerület

Jelentkezés módja: Fényképpel ellátott önéletrajzát juttassa el a következő e-mail címre: mme@mme.hu